چرا شرکت ارتفاع کاران آسمان تبریز


متخصصین کار در ارتفاع ما ما پرشور هستند

نیرو های بسیار زیادی از اشخاص ‏متخصص آموزش دیده که مهارت های کاری خود را با قانون و آموزش های دارای هدف همسان ‏سازی کرده اند در بازار کار قرار دارند.

به دلیل وجود این افراد شرکت های کار در ارتفاع می تواند هر خدماتی در زمینه های مختلف کاری ارائه دهند و کسانی که از این شرکت های سرویس می گیرند هم با اعتماد و اطمینان و به خوبی از این توانایی ها بهره مند می شون


صادق و قابل اعتماد

کار در ارتفاع تبریز، شاید با شنیندن نام شغل کار در ارتفاع  تبریز فکر کنید که با شغلی بسیار خطرناک رو به رو هستید اما اشتباه می کنید. کار در ارتفاع تبریز با رعایت ایمنی کامل جز شغل های کم خطر و بسیار ایمن است. شاید کمتر کسی باشد که کار در ارتفاع و مکان های بلند را بدون داربست به عنوان شغل خود برگزیند.

کار در ارتفاع با طناب تبریز ، به وقت و هزینه بسیار کمتری نسبت به دیگر راه و روش ها نیاز دارد. کسی که با طناب کار می کند ، می تواند در این روش کاملا مسلط به سطح ساختمان باشد و کارش را راحت تر انجام دهد


ما همیشه در حال پیشرفت هستیم

ما انسان‌ها برای انجام کارهای بزرگ و خارق‌العاده نیاز به یک روحیه بسیار قوی و قدرتمند داریم، خیلی‌ها در کوتاه‌مدت می‌توانند به موفقیت‌ های خوبی برسند اما موفقیت‌های بزرگ و خارق‌العاده با داشتن روحیه قوی امکان‌پذیر است و یکی از مهمترین مواردی که باعث تقویت روحیه ما می‌شود پیشرفت کردن است، اینکه بدانیم حتی اگر در شرایط سختی به سر می‌بریم ولی در حال پیشرفت کردن هستیم.

تیم تخصصی پیچ و رولپلاک ساختمان در تبریز

ما که هستیم؟

لوگو ایراتا
اغلب عموم مردم بر این باورند که تمام افرادی که بر روی داربست یا روی طناب دز تبریز ( یا به اصطلاح عامیانه راپل ) کار می کنند یک تکنسین کار در ارتفاع در تبریز هستند اما این یک اشتباه بسیار بزرگ است، زیرا هر کس که در ارتفاع مشغول به کار ارست لزوما” یک تکنسین کار در ارتفاع در تبریز نیست.

یک تکنسین کار در ارتفاع تبریز کسی است که پس از گذراندن دوره های آموزشی کار در ارتفاع، زیر نظر یک فرد با صلاحیت آزمون تایید صلاحیت کار در ارتفاع را گذرانده و موفق به کسب مدرک کار در ارتفاع شده است.

شرکت ارتفاع کاران آسمان تبریز تنها شرکت دارای گواهینامه کار با طناب از انگلستان میباشد

از کجا بفهمیم که یک تکنسین یا یک تیم دارای مدرک معتبر هستند؟
شما به عنوان کار فرما حق دارید از پیمانکاران خود تقاضا کنید تا مدرک تکنسین های کار در ارتفاع خود را به شما ارائه کنند. تکنسین های دارای مدرک بین المللی ایراتا دارای یک کد شناسایی می باشند که با وارد کردن کد در سایت رسمی اتحادیه تجاری دسترسی با طناب صنعتی از صحت کد و معتبر بودن تیم کار در ارتفاع اطمینان حاصل کنید.

برای استعلام تکنسین های ایرتا اینجا کلیک کنید.

استعلام طبق تصویر

بیشتر بخوانید

Next Previous از زبان مشتریان عزیز ارتفاع کاران اسمان تبریز

ایمنی،کیفیت،مهارت.با دانش و تجربه فراتر از رقبا

مشتریان / همکاران / گواهینامه ها

Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client